Anasayfa » Karışık Sözler » Oğluma En Güzel Sözler Yazılar

Oğluma En Güzel Sözler Yazılar

Sevgili okurlar, bugün sizlere anneden ve babadan oğluna en güzel sözler, babadan ve anneden oğluna en güzel mesajları sizler için hazırladık.

Ayakta duracak halim yokken hayatta duracak nedenlerim var benim ben anneyim evlatlarım var benim.

Hayatıma geldin bana mutluluk verdin. İyi ki böyle yakışıklı bir oğlum var dedim. Mutluluk verdin bana güldürdün yüzümü. Bir ömür Rabbim senin Güldürsün Yüzünü.

Sarıldığım umudum düşlerim, hayallerim, yarınımsın sen, yüzümün gülümseme sebebisin sen. Bir ömür gülsün senin o güzel yüzün da tatlıdır senin bir sözün.

Nasıl bir mutluluksun sen inan  kimse bilemez. Gerçekten de böyle tatlı evlat kolay gelmez. Sen benim bakışımda ki ışıltısın. Canım oğlum sen bana hep mutluluk verdin. Sen bu dünyaya iyi ki merhaba dedin. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Canım Oğlum, Umarım bütün hayatın mutluluk, başarı ve sağlıkla geçer. Öyle tatlı bir çocuksun ki anlatamam. Seninle tüm hayatım boyunca gurur duyarız umarım.

Canım Oğlum.. Allah’a Hakiki Kul Ol.. Ömrün Boyunca Allahın Sevdikleri İle Beraber Ol.. Herzaman Önderin Ve Rehberin Hz Muhammed Sav Olsun.. Hz Ebubekir Gibi Sadık Ol.. Hz Ömer Gibi Adaletli Ol.. Hz Osman Gibi Edepli Ol.. Hz Yusuf Gibi Temiz Yüzlü Ol.. Hz Ali Gibi Alim Ol.. Hz Hamza Gibi Cesur Ol.. Bedrin Kahramanları Gibi Korkusuz Ol.. Onlar Gibi Efendimize Sadık Ol.. Hergün Güçsüzden Fakirden Mazlumdan Yana Ol.. Vatana, Dinine Hizmet Eden Hayırlı Salih Bir Evlat Ol.. Dilinden Ve Kalbinden Tevhid Eksik Olmasın..

Benim ışık saçan gözlerimsin sen, yüzümde beliren gülümseyiş sevincimsin sen. İyi ki varsın oğlum

Meğer candan öte daha varmış. Ve onun adı evlatmış.

Hiçbir çiçek evlat kokusu kadar güzel kokmaz.

Tekrar çocuklar gibi olmamız yerine getirilemeyecek bir taleptir; ama en azından çocukların bizler gibi olmasını önlemeye çalışabiliriz.

Evladımın ayağı taşa değse benim yüreğim kanar.

Güzel bir yɑş diliyorum sɑnɑ. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle benim yüzüm de gülümseyişin mutluluğum sensin benim sevincim can özüm.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün Kutlu Olsun.

Benim cennet kokulu oğlum sen gecemi aydınlatan ay ışığı doğruya giden yolum oldun. Hayatıma girişin ile tanıştım mutlulukla ve seninle güldüm.

Benim küçük prensim, küçük kahramanım seni ilk kucağıma aldığımda mutlulukların en güzelini tattım ve seni çok sevdim. Mutluluklar Güzel Oğlum

Sağlıklı ve huzurlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle

Babadan oğluna güzel sözler
Anneden oğluna güzel sözler

Bazı sevdalar vardır ki ne bir karşılığı ne bir beklentisi olur. Tıpkı bir annenin ve babanın evladına duyduğu sevda gibi.

İlk sende tattım evlat aşkını, mutlu ettin sen beni güldürdün yüzümü. Kokunda buldum ben mutluluğu, seni ben çok sevdim oğluşum.

Yorum yapın