Anasayfa » KİM KİMDİR » Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç kimdir,Oğuzhan Koç nereli,Oğuzhan Koç eşi kim ,Oğuzhan Koç Biyografisi, Oğuzhan Koç oynadığı filmler,Oğuzhan Koç hangi dini benimser, Oğuzhan Koç hakkında kısa bilgiler, Oğuzhan Koç yaşı kaç,Oğuzhan Koç ne zaman doğdu,Oğuzhan Koç boyu kaç, Oğuzhan Koç göz rengi nedir, Oğuzhan Koç, Oğuzhan Koç hakkında merak edilenler, Oğuzhan Koç çocuğu var mı, Oğuzhan Koç hakkında notlar,Oğuzhan Koç hakkında kısa notlar, Oğuzhan Koç hakkında bilinmesi gerekenler

 

Bugün sizlere, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin; merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını öğrenebileceğiniz bir biyografi metni hazırladık. Umarız bu biyografi yazımız sizlere faydalı olur.

Oğuzhan Koç Nereli?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Refahiye ilçesinde Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı.

 

Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

8 yaşında Bursa Devlet konservatuarı hocalarıdan müzik eğitimi almaya başladı, 16 yaşına kadar devam etti. İlkokulun ardından Gazi Anadolu Lisesi’ne girdi, ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Henüz lisede olmasına rağmen grubuyla üniversite şenliklerinde konserler verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. Lisede sınıf arkadaşı oyuncu Eser Yenenler ile arkadaş oldu.

Bir yıl İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu olmadı. 2005 yılında İstanbul’a geldi, Eser Yenenler’in yanına yerleşti. Grup kurdu çeşitli yerlerde müzik yaptı, şarkı söyledi. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde okumaktadır.

2007 yılı ağustosunda BKM Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılındaYılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında oynadı. Oğuzhan Koç, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programında sergilediği oyunculuk performansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

2014-2015 yıllarında “O Ses Çocuklar” isimli ses yarışmasında jüri koltuğuna oturan Oğuzhan Koç ayrıca, 2013 yılında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte Üç Adam isimli televizyon programını sunmuştur. Oğuzhan Koç, Boğa burcudur.

 

Oğuzhan Koç Şarkıları

 • Kendime Sardım
 • Bulutlara Esir Olduk
 • Beni İyi Sanıyorlar
 • Yok Sanayım
 • Küsme Aşka
 • Hesabıma Yazıyor
 • Gül ki Sevgilim
 • Gitsem Diyorum
 • Yaradana Yalvartma
 • Her Aşk Bir Gün Biter
 • Ayy

Oğuzhan Koç ve Zeynep Kocak Neden Ayrıldı?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, kız arkadaşı Zeynep Koçak’tan ‘Bana Baba Dedi’ dizisinde birlikte rol aldığı Yağmur Tanrısevsin ile yaşadığı aşk yüzünden ayrıldığı iddiaları hakkında ilk kez konuştu. Koç, Instagram hesabından “Zeynep Koçak’la gazetelerde yazılanlardan çok daha uzun bir süre önce ayrıldık.

Oğuzhan Koç’un Bestecisi Kimdir?

Oğuzhan Koç çıkardığı şarkıların söz ve bestesi kendisine aittir. Şarkılarının düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yapmıştır.

Yorum yapın