Anasayfa » SÖZLER » Ölen Ablaya Özlem Dolu Sözler

Ölen Ablaya Özlem Dolu Sözler

Vefat Etmiş abla’ya duygusal özlem sözleri , Ablama özlem hasret sözleri , Ablamı çok özlediğimi anlatan sözler ,ablamsız geçen yıllara sözler, ablasız hayata sözler,

Vefat ablalara sozler
Vefat etmiş ablalar icin duygusal sözler

 

Bir şeye ihtiyacın olursa ben hep yanındayım derdin, şuan sana çok ihtiyacım var ablam nerdesin kabrin nur mekanın cennet olsun ablam.

Sensizlik çok zormuş Ablam, sen olmayınca her yanım hep eksik oluyor benim.

Benim canımdan çok sevdiğim nur yüzlü Ablam kabrin nuru pür, mekanın cennet olsun.

Dünyada Anneniz’den sonra sizi en çok seven bir başka kadın abla denir .

Hey kara Toprak emanetime iyi bak olurmu onun canını yakma benim yerimede sarıl kokusunu içine çek çünkü ben Ablamı çok özledim.

Ablam sen bizim bir tanemizdin aramızdan böyle zamansız ayrılman bizi derinden yaraladı. Sensiz bir hayat bom boş bir dünyadır artık benim için.

Güzel ablam yokluğun çok soğuk ve acı sensizlik kocaman bir boşluk sensiz bir hayat anlamsız bomboş yaşamak gibi.

Ablam bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm. Her gün giderek artıyor sana olan özlemim hasretim Canım ablam.

Canım ablam benim hayatımın tadı da, tuzu da senmişsin. Sensiz bu hayatın ne tadı var ne de tuzu Seni çok ama çok özledim.

Bir ablaya sahip olmak, sonsuza kadar bir dosta sahip olmaktır.

Canım Ablam ne zaman bir cenaze görsem, ne zaman ölüm lafını duysam hemen seni hatırlıyorum, yüreğim yanıyor, kalbim sızlıyor.

Belki zamanla geçer dedim, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı yapamadım ablam. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Ablam Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin Ablam.

Ablacığım Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da bilesin her daim kalbimsenin ablam.

Ablam benim çok özledim seni; seninle aynı masada yemek yemeyi, aynı evin içinde boğuşmayı, sonrada aynı odada uyumayı özledim.

Ben seni öyle çok seviyordum ki canım ablam sana hiçbir zaman doyamadım. Senin aramızdan ani ayrılman beni derinden üzdü, yüreğimi parçaladı.

Yorum yapın