Paristen Sevgilerle Konusu Nedir ?

Paristen Sevgilerle Konusu Nedir ?

1 Temmuz 2020 0 Yazar:

Paristen Sevgilerle nerede çekildi, Paristen Sevgilerle filminin öyküsü,  Paristen Sevgilerle filmi çekim yeri neresi, Paristen Sevgilerle filmi hangi şehirde çekildi, Paristen Sevgilerle filmi konusu nedir, Paristen Sevgilerle oyuncu kadrosu nedir,Paristen Sevgilerle oyuncu kadrosu, Paristen Sevgilerle filminde kimler oynadı, Paristen Sevgilerlez filmi süresi ne kadar, Paristen Sevgilerle filmi, Paristen Sevgilerle, Paristen Sevgilerle filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Paristen Sevgilerle filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Paristen Sevgilerle filmi ne zaman gösterime girdi, Paristen Sevgilerle filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Paristen Sevgilerle Oyuncuları

Paristen Sevgilerle Konusu Nedir ?

Beşinci Element’in ayrıksı yönetmeni Luc Besson, bu defa Paris’ten Sevgilerle adlı bu aksiyon filminde senarist olarak kendini gösteriyor. Filmde, James adında, Amerikan konsolosluğunda çalışan bir gencin hikayesi aktarılıyor. Paris’teki ABD bürosunda görevli James, bir CIA ajanıyla işbirliği yaparak şehre yapılacak terörist bir saldırıyı önlemek ister. Ne var ki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfetmiştir. Bu durumda kendisi için bir dönüş olmadığını da keşfetmesi uzun sürmez. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur. Başrollerini JOHN TRAVOLTA ve JONATHAN RHYS MEYERS’ın üstlendiği non-stop aksiyon komedi tarzı filmin yönetmenliğini Pierre Morel, yapımcılığını ise Virginie Besson-Silla gerçekleştirmiştir.

Paristen Sevgilerle Oyuncuları

John Travolta

Paristen Sevgilerle Oyuncuları

Jonathan Rtys Meyers

Paristen Sevgilerle Oyuncuları

Kasia Sumutniak

Paristen Sevgilerle Oyuncuları

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •