Petrol Sevdası Konusu Nedir, Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Petrol Sevdası Konusu Nedir, Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

14 Mayıs 2021 0 Yazar: Mernuş Dündar

Petrol Sevdası, Petrol Sevdası Konusu Nedir, Petrol Sevdası Oyuncuları, Petrol Sevdası Oyuncuları Kimlerdir, Petrol Sevdası Nerede Çekildi, Petrol Sevdası Ne Zaman Çekildi

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bugün petrol sevdası hakkında bilgi vereceğiz. Peki petrol sevdası konusu nedir, petrol sevdası oyuncuları kimlerdir ve en çok merak edilen konulardan biri olan dizi ve filmlerin çekildiği yerlerin merak konusu olduğu petrol sevdası nerede çekildi sorularına yanıt vereceğiz. 

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Petrol Sevdası Konusu Nedir?

Fikri, pratik zekâ, hazır cevap bir adamdır. Saf ve temizdir. Muhtar Selami’nin kızı Emine’ye aşıktır. Hayali babasının izniyle onunla evlenip mutlu bir yuva kurmaktadır. Fakat bu hayali Selami’nin onu kızının yanında yakalamasıyla farklı bir hal alır. Selami öfkeyle kızını Kazım’a vereceğini söyler. Bu olayın gecesinde Fikri’nin rüyasına babası Necdet girer ve tarlarında hazine olduğunu söyler. Fikri yanına Hasan hocayı da alıp hazineyi aramaya gider. İşaret edilen yeri ne kadar kazarlarsa kazsınlar, hazine falan yoktur. Hasan Hoca ve Fikri oradan ayrılır.

Fakat kazdıkları yerden sızıntı şeklinde petrol çıkmaya başlar. Ve çukur belli süre sonra petrolle dolar. Fikri köye geldiğinde Kazım’ın Emine’yi istemeye gideceğini öğrenir. Karar vermiştir, Emine’yi kaçıracaktır. Öyle de yapar. O andan sonra Emine’yi kaçırır. Bir yandan tarlasında petrol çıkması diğer yandan Emine’yi kaçırması… Fikri bir maceranın içine atılmıştır. Bu macerada onu içinden çıkılmaz absürt olaylar beklemektedir. Petrol Sevdası ailecek izleyebileceğiniz filmlerin en başında gelmektedir. İyi seyirler…

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Ailecek izlenebilecek olan petrol sevdası filmi İzmir’in urla ilçesinde çekilmiştir. Başrollerini Halil İbrahim Kurum ve Tuğba Melis Türk’ün paylaştığı petrol sevdası romantik komedi tadında bir filmdir.

Petrol Sevdası Ne Zaman Çekildi?

Başrollerini Halil İbrahim Kurum ve Tuğba Melis Türk’ün paylaştığı petrol sevdası filmi Ocak 2020 yılında çekilmiştir.

Petrol Sevdası Oyuncuları Kimlerdir?

Halil İbrahim Kurum

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Tuğba Melis Türk

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Selahattin Taşdöğen

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Suat Sungur

Petrol Sevdası Nerede Çekildi?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •