Recep Tayyip Erdoğan Mal varlığı

0
167

Türkiye devlet başkanı recep tayyip erdoğanın toplam varlığı ve 2001 yılındaki mal varlığı,bilal erdoğan mal varlığı 2018,bilal erdoğan mal varlığı 2017,tayyip erdoğan’ın mal varlığı 2018,emine erdoğan’ın mal varlığı 2018,bilal erdoğan mal varlığı 2019,bilal erdoğan’ın gemileri,recep tayyip erdoğan mal varlığı 2018,bilal erdoğan mal beyanı,

Türkiye Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin kesin sonuçlarına ilişkin kararı, Resmi Gazete’nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlandı.

Devlet başkanı recep tayyip erdoğanın mal varlığı nekadar

Resmi Gazete’de kesin seçim sonuçlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın mal varlığı da duyuruldu.

Gazetede yayınlanan Erdoğan’ın mal bildirim beyanına göre, Erdoğan’ın 3 ayrı bankada ve elinde toplam 6 milyon 347 bin lira nakit parası var.

Erdoğan’ın mal bildirimine göre ayrıca, memleketi Rize’nin Güneysu ilçesi Dumanlı köyünde değeri 10 bin lira olan 2 bin metrekare bir arazi ve Üsküdar Kısıklı’da değeri 4 milyon lira olan bir evi var.

Mehmet Gür isimli iş adamına 2 milyon lira borcu gözüken Erdoğan’ın ayrıca, değeri 234 bin lira olan Audi A8 marka bir otomobili de bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here