Replikalar Konusu Nedir ?

0
163

Replikalar nerede çekildi, Replikalar filminin öyküsü, Replikalar filmi çekim yeri neresi,Replikalar filmi hangi şehirde çekildi, Replikalar filmi konusu nedir,Replikalar oyuncu kadrosu nedir,Replikalar oyuncu kadrosu,Replikalar filminde kimler oynadı, Replikalar filmi süresi ne kadar, Replikalar filmi, Replikalar, Replikalar filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Replikalar filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Replikalar filmi ne zaman gösterime girdi,Replikalar filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Replikalar Oyuncuları

Replikalar Konusu Nedir ?

Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Emeklerinin karşılığını almak için uğraşan bilim adamı büyük bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğindeki adamın dünyası, ailesinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası ile altüst olur. Onları diriltmek için çaresizce uğraşan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlar. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden yalnızca 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anladığında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır.

 

Replikalar Oyuncuları

Keanu Reeves

Replikalar Oyuncular

Alice Eve

Replikalar Oyuncuları

John Ortiz

Replikalar Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here