Anasayfa » RÜYA TABİRLERİ » Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada Dam Görmek nedir, Rüyada Dam Görmek ne anlama geliyor, Rüyada Dam Görmek nasıl yorumlanır, Rüyada Dam Görmek diyanet, Rüya Tabirleri 

Bildiğiniz gibi insanlar uyuduklarında sıklıkla farklı şekilde rüyalar görmektedir.  Uyurken gördüğümüz rüyalarımızdan biri ise rüyada dam görmek… Peki rüyada dam görmek nedir, rüyada dam görmek ne demek, rüyada dam görmek nasıl yorumlanır? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

Rüyada Dam Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Dam Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyanızda bir damın üzerinde birden kaçarcasına koştuğunuzu görmek, büyükleriniz veya işyerinizde yöneticileriniz tarafından başınızın belaya gireceğine tabir edilmektedir. Rüyada sıcak bir havada dama çıktığınızı gören, sıkıntıdan kurtulur ve feraha erer, hasta ise iyileşir, saklanan sırlar açığa çıkar. Dam görülmesi yüce bir kadın manasını da taşımaktadır. Çatısız damda yürüdüğünü gören, evlenir, evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi yeni tanışacağı kadına işarettir.

Rüyada Damdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyanızda damdan düştüğünüzü görmek, evliler için ayrılığa bekarlar için ise ailesini bırakıp gideceğine yorumlanır. Damın üstünde hızlı yürüyüp birinden kaçtığınızı görmek, hata yaptığınıza ve özgürlüğünüzün kısıtlana bileceğine tabir edilmektedir.

Yorum yapın