Anasayfa » Genel » Samsung Galaxy A9 Sarj Sorunu ve Çözümleri

Samsung Galaxy A9 Sarj Sorunu ve Çözümleri

Galaxy A9 Sarj Proplemi,Galaxy A9 Sarj hızlı sarj olmuyor,samsung Galaxy A9 Sarj yavaş doluyor,Galaxy A9 Sarj geç sarj dolduruyor,Galaxy A9 Sarj telofonum şarjı geç dolduruyor,samsung Galaxy A9 telofonum hızlı Sarj yapmıyor

Değerli okurlarımız bugün sizlere Samsung Galaxy A9 şarj sorunu hakkında yardımcı olabilecek bilgiler vermek istiyoruz.

Samsung Galaxy A9 Sarj Sorunu

Samsung Galaxy A9 Sarj Sorunu ve Çözümleri

Cihazınızda farklı bir orijinal şarj cihazı ile deneme işlemi sağladığınızda da sorun devam ediyor ise, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Bir diğer çözüm yolu ise; Şarj soketi girişine bir ışık ile bakınız. Belirtilen partiküller var ise herhangi bir kürdan yardımı ile dikkatli bir şekilde içerisinden çıkarınız.

Soru

Ben a9 2018 telefon kullaniyorum ve son 2 3 gündür şarj  sorunu yaşıyorum, telefonum hızlı sarja uyumlu ve sarj aletimde orjinal, ama sarj aletini iyice bastirmadikca sarj olmuyor ve sarj artik yavas olmaya başladı, ayni sorunu yasayanlar varmi?

Cevap

şarj giriş yerini kontrol ettinizmi toz vs bişey girmiş olmasin.

Cevap

Sarj cihazi artık yiprandiği için sarj cihazi artik hizli sarj etmemekte.
Samsung mağzasindan yeni bir sarj aleti alabilirsiniz.

Cevap

Sarj kablosunda kopma varmı kontrol edin
Baska bir orjinal samsunggalaxy a9 orjinal sarj kablosu ile sarj etmeyi deneyin aynı sorun decam ediyorsa sarj soketinde proplem vardır garantili ise servise gönderin.

Müşteri destek hattı 444 77 11

Yorum yapın