Anasayfa » Genel » Sen Sağ Ben Selamet Konusu Nedir? Nerede Çekild?

Sen Sağ Ben Selamet Konusu Nedir? Nerede Çekild?

Sen Sağ Ben Selamet nerede çekildi, Sen Sağ Ben Selamet filminin öyküsü,  Sen Sağ Ben Selamet filmi çekim yeri neresi, Sen Sağ Ben Selamet filmi hangi şehirde çekildi,Sen Sağ Ben Selamet filmi konusu nedir, Sen Sağ Ben Selamet oyuncu kadrosu nedir,Sen Sağ Ben Selamet oyuncu kadrosu, Sen Sağ Ben Selamet filminde kimler oynadı,Sen Sağ Ben Selamet filmi süresi ne kadar, Sen Sağ Ben Selamet filmi, Sen Sağ Ben Selamet, Sen Sağ Ben Selamet filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Sen Sağ Ben Selamet ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Sen Sağ Ben Selamet filmi ne zaman gösterime girdi, Sen Sağ Ben Selamet filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Sen Sağ Ben Selamet Konusu Nedir?

Üç kaçağın yolu sık sık kesişmektedir. Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar, aynı yolun yolcularıdır. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu daha vardır; Goril Behlül. Araçlarının çarpışmasından sonra başlarından macera dolu komik olaylar geçecektir.

 

Sen Sağ Ben Selamet Nerede Çekildi?

Sen Sağ Ben Selamet’in çekimleri Marmaris’in koylarında başladı. Daha sonra çekimler Köyceğiz, Dalaman, Kanyon ve Tuz Gölü civarında tamamlandı.

 

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Ufuk Özkan

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Burçin Bildik

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Tuana Türkay

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Yorum yapın