Anasayfa » Günaydın Mesajı » Sevgiliye Romantik Günaydın Sözleri

Sevgiliye Romantik Günaydın Sözleri

SEVGİLİYE EN GÜZEL ETKİLEYİCİ ROMANTİK GÜNAYDIN MESAJLARI VE RESİMLİ GÜNAYDIN SÖZLERİ

Sayfanın Konusu, kullanıcılardan ve sizlerden gelenromantik Günaydın mesajları ,etkileyici günaydın mesajları,güzel günaydın aşk mesajları,arkadaşa günaydın mesajları,anlamlı günaydın mesajları,
sevgiliye romantik günaydın mesajları uzun,romantik günaydın mesajları kısa,

Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Romantik Günaydın mesajı
Romantik Günaydın mesajı

Gece senin gülüşünü düşünerek daldım o tatlı rüyalara, şimdide o ceylan gözlerinli düşünerek uyandım sensiz bi dünyaya benden çok uzak olsanda seni çok seviyorum meleğim günaydın biriciğim ?

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaysın hayatmın anlamı.

Günaydın bebeğim

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Hayatımda herşey gelip geçiciydi ama sen benim sol yanim yarimsin sensiz nefes anlamıyorum her sabah her gece aklımda seni düşünüyor ve hayal kuruyorum seninle olduğum surece Mutluluk kaynağını yakaladigimi sanıyorum hayatım boyunca seni birakmicam bela oldum sana bela sende birakamazsin tabi günaydın tatlisimmmm

Seni hayatım boyunca sevicegim sen olmasan bile senden asla umudumu kaybetmicem hep seni düşünüyor gece gündüz hayal ediyorum senle ben değil biz olduk hayatımın eşi çocuklarımın babası ol seni çok seviyorum iyki varsın iyki benimsin

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heycanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

24 saatlik ömrü olan; bir kelebek olsam sabah kalktığında sana günaydın deyip can vermek isterdim cennet kokulum.

Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

DİĞER GÜNAYDIN MESAJLARI
Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajı  ,, Ablaya Günaydın Sözleri ,,Babaya Günaydın Mesajı  ,, Arkadaşa Günaydın Mesajı 2016 ,, Dini Günaydın Mesajları ,, Anneye Günaydın Sözleri ,,Komik Günaydın Mesajı
NOT
:Sizlerde Günaydın Mesajı Yazarmisiniz

Yorum yapın