Anasayfa » KİM KİMDİR » Tuba Ünsal Kimdir? Tuba Ünsal’ın Eşi Kimdir?

Tuba Ünsal Kimdir? Tuba Ünsal’ın Eşi Kimdir?

Tuba Ünsal kimdir,Tuba Ünsal nereli,Tuba Ünsal eşi kim ,Tuba Ünsal Biyografisi, Tuba Ünsal oynadığı filmler,Tuba Ünsal hangi dini benimser, Tuba Ünsal hakkında kısa bilgiler, Tuba Ünsal yaşı kaç,Tuba Ünsal ne zaman doğdu,Tuba Ünsal boyu kaç, Tuba Ünsal göz rengi nedir, Tuba Ünsal, Tuba Ünsal hakkında merak edilenler, Tuba Ünsal çocuğu var mı,Tuba Ünsal hakkında notlar,Tuba Ünsal hakkında kısa notlar, Tuba Ünsal hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Mert Fırat hakkında kısa ve Detaylı biyografisini hazırladık.

Tuba Ünsal Nereli?

Tuba Ünsal (d. 7 Aralık 1981, Denizli), Türk oyuncu ve eski manken. Denizli’de doğdu. 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başladı.

 

Tuba Ünsal Kimdir?

Tuba Ünsal, 7 Aralık 1981 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Annesi el sanatları öğretmeni, babası asker. Malatya’da yaşayan Ebru adında evli bir ablası var. İlkokulu Vize, Kırklareli’de okudu, ortaokulu Şanlıurfa’da okudu. Liseye ise İzmir’de başlayıp bitirdi. Lisedeyken voleybol takımında ve tiyatro kulübündeydi. Üniversiteye Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nde başladı. Birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamladı.
1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Ardından profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Sonra Fransa’ya gitti. Birkaç ay burada’Kartal Sanat Tiyatrosu’na girdi. Ve burada ‘Rıfat Ilgaz Sahnesi’nde oyunculuk yaptı.
Los Angeles’ta Stella Eller akademide oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. 2003 yılında Yılmaz Erdoğan’ın çektiği “Vizontele Tuuba” filminde oynadı.

 

Tuba Ünsal’ın Eşi Kimdir?

Mirgün Cabas, 1971 yılında İzmir’de doğmuştur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.
2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni oldu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Cabas, 2000 yılında Çağdaş Gazeteciler Derneği’nin Yılın Gazetecileri Ödülü’nü, o dönemde NTV’de Banu Güven ile sunduğu 24 Saat programı ile kazanmıştır.

Doğuş Yayın Grubu’nda haberci olarak çalıştığı 13 yıllık sürenin sonunda erkeklere özel bir magazin dergisinde politik kimliğini askıya alan Cabas, plaza erkeklerine nasıl daha iyi bir hayat yaşayabilecekleri hakkında editöryel deneyimlerini aktardıktan sonra 2013 yılında görevinden istifa etti. Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet gazetesinde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yaptı. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Yorum yapın