Anasayfa » KİM KİMDİR » Tuğçe Kandemir Kimdir ?

Tuğçe Kandemir Kimdir ?

Tuğçe Kandemir kimdir,Tuğçe Kandemir nereli,Tuğçe Kandemir eşi kim ,Tuğçe Kandemir Biyografisi, Tuğçe Kandemir oynadığı filmler,Tuğçe Kandemir hangi dini benimser, Tuğçe Kandemir hakkında kısa bilgiler, Tuğçe Kandemir yaşı kaç,Tuğçe Kandemir ne zaman doğdu,Tuğçe Kandemir boyu kaç, Tuğçe Kandemir göz rengi nedir, Tuğçe Kandemir, Tuğçe Kandemir hakkında merak edilenler, Tuğçe Kandemir çocuğu var mı, Tuğçe Kandemir hakkında notlar,Tuğçe Kandemir hakkında kısa notlar, Tuğçe Kandemir hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Tuğçe Kandemir Nereli ?

 1 Ocak 1996 Mersin doğumlu olan Tuğçe Kandemir, Türk şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmeni. Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Hâlâ Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

 

Tuğçe Kandemir Kimdir ?

1 Ocak 1996 Mersin doğumlu olan Tuğçe Kandemir, Türk şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmeni.Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Şarkıcılığa amatör olarak başlamış videoları YouTube’da beğenilince kendi şarkısını çıkarmaya karar vermiştir. 2018 yılında öğretmenlik yaparken ilk şarkısı “Bu Benim Öyküm” adlı parçayı söylemiştir. Esas çıkışını Bilal Sonses ile birlikte söylediği “İçimdeki Sen” parçası ile yapmıştır. Bu şarkı YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenilmiştir. 2019’da söylediği “Yelkovan” şarkısı ise 50 milyonun üzerinde izlenmiştir. Hâlâ Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum yapın