Anasayfa » KİM KİMDİR » Tuğçe Taşdemir Kimdir (Biyografisi)

Tuğçe Taşdemir Kimdir (Biyografisi)

Sayfanın Konusu ; Tuğçe kandemir kimdir nereli,tuğçe kandemir sevgilisi kim,tuğçe kandemir doğum tarihi,tuğçe kandemir kaç kilo,tuğçe kandemir yaşı,tuğçe kandemir boyu,tuğçe kandemir burcu,tuğçe kandemir edebiyat öğretmeni,tuğçe kandemir kaç uaşında,tuğçe kandemir gülü soldurmam şarkı sözü

Sanatçıyı takip eden birçok kişi Tuğçe Kandemir yaşı konusunda bilgi sahibi olmak isterken, sanatçının 1996 doğumlu olup 22 yaşında olduğu bilinirken, Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde son sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam ettiği de biliniyor.

Yine merak edilen konuların başında bulunan Tuğçe Kandemir nereli sorusu içinde büyük bir ihtimalle Mersinli olduğu bilinirken, sanatçı seslendirdiği tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yazıyor.

Tuğçe Kandemir Sevgilisi Varmı ?

sevgilisi kim veya evli mi konusunda ise net olarak bir bilgi bulunmuyor. Kandemir’in sosyal hayatı ve sanat hayatı magazin gündeminde de önemli bir yer dolduruyor.

Özellikle gençliği ve güzelliği ile ilgi çeken sanatçıların başında bulunan Tuğçe Kandemir, Açıldı Kapılar, Elveda ve Sonbahar gibi şarkıları ile birlikte çok yüksek bir beğeni toplamaya sürdürüyor. Sosyal medyada çok aktif bir takipçi sayısına sahip olan Tuğçe Kandemir, yoğun olarak Instagram’ı kullanırken, binlerce takipçisine her gün hitap ediyor.

Tuğçe Kandemir kimdir, nasıl tanındı?

Tuğçe Kandemir, Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde son sınıf öğrencisidir. 1 ocak 1996 yılında Mersinde dünyaya gelen Tuğçe Kandemir’in yaşı 23’dir. Tuğçe Kandemir’in Mersinli olduğu bilinmekte. Özel bir okulda stajyer öğretmenlik yapan şarkıcı, seslendirdiği bütün şarkıların sözlerini kendi kaleme aldı.

Tuğçe kandemir kaç kilo
Tuğçe kandemir nereli


Doğum Tarihi : 1993 (26 yaşında)
Meslek Öğretmen : Şarkıcı, Youtuber
Cinsiyet :Kadın
İkamet : İstanbul
Boy : 1.67 cm
Kilo : 62 kg
Göz rengi : Siyah

Tuğçe Kandemir Albümleri

2019 – Aşkın’ın Şarkıları
2018 – İçimdeki Sen
2018 – Yanlış
2018 – Bu Benim Öyküm

Ayrıca tuğçe Kandemirin tüm şarkı sözlerine burada ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın