Anasayfa » PRATİK BİLGİLER » Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

turkcell bedava dakika

Rahat rahat istediği kadar konuşmak herkesin en çok istediği şeylerden biridir bizde bugün size daha kolay iletişim sağlayabileceğine inandığımız için Turkcell in yaptığı bedava dakika paketlerini sıraladık bunları kullanarak dakika yada fatura korkusu olmadan sevdikleriniz ile uzun uzun konuşabilirsiniz işte sizin için derlediğimiz kampanyalardan birincisi;

1. Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası ile 1000 Dakika Bedava

Turkcell, Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşları da düşünerek, Gurbet Avantaj kampanyası kapsamında 1000 DK hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için, 20 TL ve üzerinde yükleme yapmak gerekiyor.

2. Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası

Turkcell hazırkart kullanıcıların özel bir kampanya çıkardı. 35 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar, 1 ay boyunca ekstra ücret ödemeden Turkcellilerle sınırsız konuşabiliyorlar.

turkcell ucretsiz dakika

3. Turkcell Salla Bedava Dakika Kazan

Turkcell, Hesabım uygulamasını indirip, Salla Kazan özelliğini kullanan abonelerine her hafta dakika, internet, SMS hediye ediyor. Bunun için yapılması gereken tek şey Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek.

4. Turkcell Bip’ten Her Yöne 500 DK

Turkcell, çıkardığı konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Bip uygulaması ile, kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bip uygulaması ile haftalık 500 DK konuşma paketi hediye ediyor. Kampanyanın geçerlilik tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

bedava dakika

 

Yorum yapın