Anasayfa » PRATİK BİLGİLER » Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bugün size Turkcell in bu yıl yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği ücretsiz internet kampanyalarını sıraladık böylece siz öğrenci arkadaşlarımızda ev dışında’da rahat rahat internet kullanabileceksiniz düzenli olarak Turkcell’in bu kampanyalarını takip ederek sizler için derledik kampanyaları deneyerek sizde bedava internet sahibi olabilirsiniz. 

turkcell bedava internet sitede

1.Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi:

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.Hediye alma hakkı yenilenmeden sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki hafta Cuma günü alır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.

Güncel ve daha önceden hiç kullanmadığınız bedava internet paketlerini bu kısımdan bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2019 yılına ait güncel uygulama kampanyaları ile bedava internet kodları.

2. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası:

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
BiP ile internet paketinizden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!

Aşağıdaki paketlerde yer alan Turkcell bireysel faturalı abonelerine ;

Platinum Mega 50 GB Paketi Platinum 50 GB Paketi Platinum Mega 20 GB Paketi
Platinum 20 GB Paketi Platinum Mega 15 GB Paketi Platinum 15 GB Paketi
Platinum Mega 10 GB Paketi Platinum 10 GB Paketi Platinum 10 GB Özel Paketi
Platinum 25 GB Platinum 18 GB Platinum 12 GB
“BiP kullanımlarında geçerli” aylık 5GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

Aşağıdaki paketlerde yer alan Turkcell bireysel faturalı abonelerine ;

Turbo Ekstra 6 GB Paketi Turbo 6 GB Paketi Turbo Ekstra 4 GB Paketi
Turbo 4 GB Paketi Turbo Ekstra 2 GB Paketi Turbo 1GB Paketi
Turbo 2GB Paketi Turbo 3GB Paketi Turbo Avantaj 3GB Paketi
Turbo Ekstra 5GB Paketi Hepsi Bol Hepsi 500Plus
Hepsi Eko Konfor Süper Paket Konfor Fırsat Paket
Konfor Eko Paket Turbo Bizbize 2GB Turbo Bizbize 4GB Turbo Bizbize 6GB
Turbo Avantaj 2GB  Akıllı 1GB
Akıllı 2GB Akıllı 3GB Akıllı 5GB Turbo Yeni 2GB
Turbo 3GB Turbo 5GB Turbo 7GB
Turbo Bizbize 7GB Turbo Bizbize 5GB Turbo Bizbize 3GB
Bununla birlikte;

İşte 6, İşte 4 , İşte 2, Esnaf 12 paketlerinde yer alan Turkcell kurumsal faturalı abonelere “BiP kullanımlarında geçerli” aylık 1GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin Prestij, İşte Platin 10, İşte Platin 8, Kurumsal Platin Basın paketlerinde yer alan Turkcell kurumsal faturalı abonelere “BiP kullanımlarında geçerli” aylık 5GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

3.Dergilik Hediye internet Kampanyası

Turkcell aboneleri Hesabım uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır. Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.

Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri Hesabım uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.
Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.
Hesabım uygulamasından Salla Kazan Kampanyası’na katılan tüm Turkcell aboneleri, kazanacakları hediyeye ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.
Kazanılacak faydalar ücretsizdir.
Tarifesine Dergilik eklenmiş Turkcell aboneleri, Dergilik uygulamasındaki tüm dergileri/gazeteleri** tarifelerine ek ücret ödemeden indirip okuyabilirler. Ek olarak, bu abonelerin dergi indirmek ve okumak için kullanacakları mobil internet yine tarifelerine eklenmiş Dergilik 5 GB mobil internet paketinden düşülür.
İkinci sürpriz hediyeyi kazanmak isteyen ve tarifesine Dergilik eklenmemiş Turkcell aboneleri ise Dergilik uygulamasında yer alan ücretsiz dergiler sekmesi altındaki dergilerden dilediklerini ücretsiz indirebilirler

4.Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası Bedava internet kampanyası

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar.

Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz.
Kampanya iOS için uygulamanın 4.1 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.
Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. Başvuru SMS’i ücretsizdir.

5.BiP Kullan Kazan Kampanyası
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
Turkcell’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor!  BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB senin olsun.  Ayrıca her ayın BiP yıldızları* ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha kazanıyor!

BiP’te grup kuran ve kurduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayan Turkcell’liler attıkları ilk mesajın ardından haftalık 1GB hediye internet kazanır.
*BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için bir takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaşmak durumundadırlar.
BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
Her abone Grup Kur Kampanyasından 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahiptir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı 3 ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanabilir.
Kampanya kapsamına BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme,  fotoğraf ve video gönderme dahildir.
Hediye 1 GB tüm yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir ve tüm internet paketleri ile birlikte kullanılabilir.

 

turkcell bedava internet

 

6. Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.
Web 1 GB Bedava internet Kampanyası
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

7.Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyası

Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize yurt içinde 30 gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.
Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

8. GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası
Turkcell Bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yenilenen GNÇ mobil uygulaması ile sende haftada 2 kez bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsin. Uygulamayı İos ve Android marketlerde bulabileceğiniz gibi http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresinden de indirebilirsiniz.

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan. Turkcell’in yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya haftalık olarak giriş yapınız. Her hafta giriş yaptığınızda uygulamadaki yumurtayı çatlatarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

9.Dergilik’ten Hediye 1GB Kampanyası

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın,  haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!

Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!

Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.

Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir.  Kampanyadan yararlanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekmektedir.  Son bir sene içerisinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.  Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.

10. Faturalı Turkcell 20 MB Bedava internet
Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki cihaz ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön koşuldur.

Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından .

11. 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyası
30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli.
Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden ya da gişelerinden yapılan TL veyapaket yüklemesi yapan müşteriler 30 gün geçerli 1 GB kazanacaklardır.

12.Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden ya da gişelerinden yapılan TL veya paket yüklemesi yapan müşteriler 30 gün geçerli 1 GB kazanacaklardır.

Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.
Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
13. Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet paketi
Bip uygulasını kullanarak “Enflasyonla Mücadele” Kanalını takip ettiğiniz zaman mevcut internet paketinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet Kapanyası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Paketler Ve Fiyatları

Turkcell Faturasız Paketler

Turkcell bedava İnternet Kampanyası 2 GB Otomatik Ödeme Talimatı

Turkcell BİP GNC Kanalı Bedava internet kampanyası

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası

GNÇ Genç Turkcell Paketleri Faturalı gnctrkcll 2018

GNÇ Genç Turkcell Paketleri Faturasız gnctrkcll 2018

Turkcell hediye ek internet paketleri

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet kampanyası

GNÇ Gece 3 GB – 5 GB – 7GB Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Elçiler Turkcell 10 GB Hediye Kampanyası – Turkcell Bedava İnternet
Turkcell ile Bağlan Kampanyası – Turkcell Bedava internet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 2 GB İnternet Kampanyası
Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava internet Kampanyası

14.GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor.

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Türkiye Süper Lig maçları baz alınacak şekilde Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Turkcell’in Dakika ve SMS için yaptığı kampanyaları bulmak içinde sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapın