Home SÖZLER Karışık Sözler Vatanımızla ilgili Dualar

Vatanımızla ilgili Dualar

1
2314

Vatanımız ile ilgili her vakit dua etmeliyiz, vatanımız sürekli dış güçler tarafından saldırı altındadır, bu cennet vatanın kıymeti bilip her zaman dualar etmeliyiz.

“Rabbim vatanımızı bölmek isteyenlere fırsat verme, vatan hainlerine fırsat verme. Bizlere dünya ve ahirette iyilik ve güzellikler ihsan eyle.Dünya döndükçe Rabbim bu Ülkeye Sinsi Planlar Kuranların oyunlarını başlarına çevir Ya Rabbim .Sen Vatanımızı Milletimizi Dinimizi Zalimlerden Koru Ya Rabb.”
“Rabbim askerimize polisimize yardım etsin, bayrağımız asla inmesin. Camilerimizden ezan sesi eksik olmasın. Vatanımızı bölmek isteyen iç ve dış güçlere Rabbim fırsat vermesin inşaAllah”
“Allah’ım bizleri,vatanımızı,milletimizi ve sana inananları koru,bizleri rahmetinden esirgeme,gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle,hakkımızda hayırlı olana da gönlümüzü razı eyle…Bizlerin hem bu dünyasını hem ahiretini güzelleştir…Cümlemizin yüreğindeki hayırlı dualarını kabul eyle…Içimizde Allah korkusu olmayanlara Allah korkusu ver…Anne ve babalarımıza,eş ve çoluk çocuklarımıza,bizlere sağlık,sıhhat ve hayırlı ömürler ver…Ey Rabbim…Duam Allah dostlarının duası olsun,onlar her kimin adını anıp onun hürmetine dua ediyor Senden diliyorlarsa ben de el açtım onlar yüzü suyu hürmetine Senden diliyorum geri çevirme Rabbim…Amin…Amin…Amin”

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here