Anasayfa » İlginç Karışık Tasarımlar » Yeni Çıkan Teknolojik Aletler ve Özellikleri

Yeni Çıkan Teknolojik Aletler ve Özellikleri

Yeni Teknoloji Ürünleri Aletleri ve özellikleri, 2017 Teknoloji ürünleri

1-Hayatımızda önemli ve büyük bir yer kaplayan teknolojinin, yanında getirmiş olduğu bazı sıkıntılarda mevcuttur; bilgisayar çevre birimleri, telefonlar, aydınlatma araçları, prizler vb. gibi bu konularda hayatımızı kolaylaştırmaya yarayacak bazı ilginç teknoloji aletlerini sizlerle paylaşmak istedik. Hadi hep beraber bir göz gezdirelim.


2-Terapi Saati Bu ​​saat stresli bir günün ardından keyifli bir uykunun içine dalmak için kullanılabilir. Görselliğiyle bile huzur veren bu saat, ayrıca içinde 6 adet renk barındırıyor.


3-Mavi Goldie Evlerde, iş yerlerinde ve yurtlarda etrafa yayılan, dolanmış şarj cihazları kadar can sıkıcı bir şey yoktur. Hele birde kalabalık bir ortamda bulunuyorsanız, telefonunuzu ortalık yerde bırakmamak isteyebilirsiniz. Bu tam size göre bir ürün.


Yeni teknoloji aletleri ve özellikleri

4-Taşınabilir Telefon Şarj Cihazı Artık günlük yaşantımızda elimizden düşürmediğimiz telefonlar bazen bizi yarı yolda bırakabiliyor. Bu küçük ama bir o kadar da önemli şarj cihazı, sizi bataryası biten bir telefonun paniğinden kurtaracak.


5-Cep Projektör Film gecesi söz konusu olduğunda devreye bu küçük projeksiyonun girmesine ne dersiniz? 60 inc’e kadar olan yansıtabilme özelliğine sahip olan bu projektör, alanın sınırlı olduğu mekanlar için uygun bir alternatif üründür.


6-Samsung yıllardır bükülebilir ekranlı cep telefonları üzerinde çalışıyor. 2017 yılı içinde bu telefonlardan örnekler görebiliriz. Samsung bükülebilir ekrana sahip bir cep telefonu konusunda patent başvurusu yapmış durumda. Patent başvurusunun yapılmış olması, bu tür bir cihazın 2017 yılı içinde piyasada olması olasılığını da artırıyor.


7-2017 yılı içinde Windows 10 işletim sistemine gelen yeni güncellemeler ile bu işletim sistemini kullanan herkesin, Sanal Gerçeklik kulaklığı kullanabilme şansı olacak. Dell, Asus ve Lenovo gibi şirketlerin Windows 10 uyumlu cihazları sayesinde, tam anlamı ile Sanal Gerçeklik deneyimi yaşanabilecek.


8-BIOLITE CAMPSTOVE

BioLite’nin geliştirdiği CampStove, hem mangal hem de çalı çırpıyı yakarak yarattığı enerji ile cihazını şarj edebileceğiniz bir ürün. BioLite, iki yıl önce geliştirdiği bu cihazın üzerine yeni özellikler ekleyerek yenisini piyasaya sundu. BioLite CampStove, oldukça küçük ve kullanışlı, yüksek teknolojik bir jeneratör. Kampa ya da pikniğe gittiğinizde cep telefonunuzun ya da tabletinizin şarjını bitmesi gibi bir sorunu da ortadan kaldırıyor. Mangal, aldığı ısının artan kısmını elektrotlar şeklinde aktarıp elektrik enerjisine dönüştürerek, aygıtlarınızı şarj etmenize yardımcı oluyor. Mangalı yaktığınızda oluşan ısı enerjisi termoelektrik jeneratör sayesinde önce içindeki fanı çevirip ateşinizi harlıyor. Sonra ise artan enerji 2W’lık bir USB çıkışına yöneltiliyor. Bu da 20 dakikada telefonunuzu şarj ederek, en azından 60 dakika daha kullanabilmenize olanak tanıyor. Fiyatı 300 dolar.


9-Güneş enerjisi ile kendini şarj eden telofon 

Yorum yapın