Yerli Otomobilden Bir Görüntü Daha!

0
160

Evet arkadaşlar yerli otomobil hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir sosyal paylaşım platformunda bir görsel daha paylaşarak takipçilerinin heyecanına heyecan katmaya devam ediyor. Bizde sizler için gelişmeleri takip ediyor ve sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

İlk Açıklamalar

Yerli otomobilin tanıtımı için geri sayım sürüyor. Cuma günü tanıtılacak yerli otomobille ilgili her gün bir ayrıntı belli oluyor. Yerli otomobilin bugün paylaşılan görselinde ön panjurun üzerindeki ‘lale’ detayı dikkat çekti. Türkiye’nin Otomobilinin panjur ve ön tamponun bir bölümünü gösteren yeni bir fotoğraf yayınlanırken, otomobilin panjur kısmında yer alan lale motifi de dikkati çekti. Türkiye’nin merakla beklediği Türkiye’nin Otomobili için geri sayım devam ediyor.
Aracın tanıtılmasına sayılı günler kala Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu’nun sosyal medya hesabından paylaşılan Türkiye’nin Otomobilinde yayımlanan fotoğrafta otomobilin panjur ve ön tamponunun göründüğü yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğrafta ızgara kısmında İstanbul’un sembollerinden “lale” figürünün yer aldığı da görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here