Anasayfa » Genel » Yurt Dışından Kolay Vatandaşlık Alma Yolları

Yurt Dışından Kolay Vatandaşlık Alma Yolları

Merhaba Bugün Size Yurt Dışında Vatandaşlık Almak İsteyenlere Fayda En Hızlı Şekilde Nasıl Alabileceklerini Ülkeler Üzerinden Örnekler Vererek Anlatmak İstiyoruz Bazı Ülkelerin Ev Alan Kişilere Veya Ülkelerinde Yatırım Yapanlara Vatandaşlık Ve Oturum İzni Vermesi. Ülkesini Terk Edip Kaçmak İsteyenler Varsa Pamuk Eller Cebe Diyorlar Yani Şunu’da Belirtmek İsteriz’ki Ülkemizden Sürekli Beyin Göçü Yaşanması Bizleri’de Yaralamaktadır Dileriz Bir’gün Ülkemiz Tersine Beyin Göçü Yaşamaya Başlar.

Amerika Birleşik Devletleri

Abd Hükümetinin Belirlediği Bölgelerde 500 Bin Dolar Yatırım Yapan Veya 1 Milyon Dolar Sermayeli Şirket Kuranlara Süresiz Oturum Hakkı Veriliyor. Yatırımın Beşinci Yılında Da Vatandaşlığa Geçme Hakkı Sunuluyor.

Almanya

250 Bin Euro Yatırımla Bir İş Kurarak Alman Vatandaşlarına İstihdam Sağlayanlara Önce Oturum, Sonra Vatandaş Olma Fırsatı Sunuluyor.

Dominik Cumhuriyeti

Tek Başınıza Vatandaşlık Hakkı İçin 100 Bin Dolarlık, Eşiniz Ve Çocuklarınızla Ülkeye Yerleşmek İçin 200 Bin Dolarlık Yatırım Yapmanız Gerekiyor.

Letonya

Letonya’nın Yabancı Yatırımcılar İçin Ab Üyesi Ülkeler Arasında Dolaşım İzni Verdiği Uygulamada Fiyat Kotası Şöyle: Büyük Şehirlerden En Az 143 Bin Euro, Kırsal Kesimden En Az 71 Bin 500 Euro Değerinde Ev Almak.

İrlanda

İrlanda’da 400 Bin Euro Değerinde Gayrimenkul Alanlar, Oturma İznine Sahip Oluyor.

İspanya

İspanya’da Yabancı Yatırımcıya Oturum İzni Veren Yasa Yürürlüğe Girdi. İspanya’da 160 Bin Euroluk Konut Alan Yabancılar Oturma İzninin Ve Vizesiz Seyahat Hakkının Sahibi Olacak.

Kanada

Kanada’da Vatandaşlık Hakkı Elde Etmenin Yolu, 400 Bin Dolar Yatırım Ve 800 Bin Dolarlık Banka Hesabından Geçiyor.

Makedonya

Makedonya’da İki Fırsat Birden Var. 40 Bin Euroluk Gayrimenkul Satın Alan Yabancılar Bir Yıllık Oturma İznine, 400 Bin Euroluk Yatırım Yapan İş Adamları Da Vatandaşlık Hakkına Kavuşuyor.

Portekiz

İşsizlikle Mücadele Eden Portekiz’de En Az 500 Bin Euro Değerinde Konut Alan Yabancılar Vizesiz Dolaşım Hakkına Kavuşuyor. Portekiz’e Özel Bir Diğer Uygulama Da, En Az 10 Kişiye İstihdam Sağlayan Bir İş Kuran Yabancılara Oturum İzni Verilmesi…

Uruguay

Uruguay’da 1.200 Dolar Aylık Kazancı Olanlara Üç Yıllık Geçici Oturum İzni Ve Vatandaşlık Hakkı Veriliyor.

Ukrayna

Ukrayna’da Vizesiz Giriş Ve Sınırsız Oturum İzni İçin Gereken Yatırım, Ülkede Açacağınız Şirket Hesabında 100 Bin Dolarınızın Olması.

Yunanistan

Yunanistan’da 250 Bin Euro Ve Üstü Değerde Bir Konut Satın Aldığınızda Beş Yıllık Oturum İzni Sağlanıyor. Bu Hak Çalışma İznini Kapsamıyor.

Yorum yapın