Acı Tatlı Ekşi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Acı Tatlı Ekşi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

13 Temmuz 2020 0 Yazar:

Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi, Acı Tatlı Ekşi filminin öyküsü, Acı Tatlı Ekşi filmi çekim yeri neresi,Acı Tatlı Ekşi filmi hangi şehirde çekildi, Acı Tatlı Ekşi filmi konusu nedir,Acı Tatlı Ekşi oyuncu kadrosu nedir,Acı Tatlı Ekşi oyuncu kadrosu,Acı Tatlı Ekşi filminde kimler oynadı, Acı Tatlı Ekşi filmi süresi ne kadar,Acı Tatlı Ekşi filmi, Acı Tatlı Ekşi, Acı Tatlı Ekşi filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Acı Tatlı Ekşi filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Acı Tatlı Ekşi filmi ne zaman gösterime girdi, Acı Tatlı Ekşi filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Acı Tatlı Ekşi Oyuncuları

Acı Tatlı Ekşi Konusu Nedir ?

Birlikte büyüyen Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile kavuşmanın hayalini kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ya evlenmek teklifi eder; fakat beklemediği bir cevapla karşılaşır. Duygu kendini evlenmek için hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş yıl sonra ikisi de bekarsa evleneceklerdir. Yeniden birleşmek üzere ayrılan Murat ve Duygu için hayatın başka planları vardır.

Acı Tatlı Ekşi Nerede Çekildi ?

Acı Tatlı Ekşi filmi İzmir’de çekildi. Çekimlerin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, Acı Tatlı Ekşi filminin asıl çekildiği yer İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesi ve Urla ilçesi oldu. Acı Tatlı Ekşi filminin deniz ve sahil sahneleri de İzmir’de çekildi.

 

Acı Tatlı Ekşi Oyuncuları

Özge Özpirinçci

Acı Tatlı Ekşi Oyuncuları

Buğra Gülsoy

Acı Tatlı Ekşi Oyuncuları

Yusuf Akgün

Acı Tatlı Ekşi Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Özge Özpirinçci Kimdir ?
Buğra Gülsoy Kimdir ?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •