Anlamlı Özür Mesajları -Sevgiliye Etkili Özür Mesajları

0
777

Kırılmış Sevgilinin Gönlünü Almak Anlamlı Etkili Özür MEsajları

 1. Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana…. Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?
 2. Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….
 3. sevgiliye özür dileme sözleri
  sevgiliye ozur dileme mesajları

  Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırar mışım bu güzel halbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

 4. Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana…. Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?

 5. Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmıs
 6. Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….
 7. Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırar mışım bu güzel halbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim…
 8. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?
 9. Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.
 10. özür mesajları resimli
  özür dileme mesajları

  Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?

 11. Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.
 12. Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?
 13. Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş. Bi affettim desen, hayata dönerim yeniden…

 14. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?
 15. Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.
 16. Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?
 17. Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.
 18. Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?
 19. Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş. Bi affettim desen, hayata dönerim yeniden…
 20. Dostluk affetmektir. Affetmeyi bilmek demektir. Beni ne olur affet.
 21. sevgiliye özür sözleri whatsapp
  sevgiliye en güzel özür dileme mesajları

  Ben bildiğin öküzüm ne olur seni kırdığım için beni affet.

 22. Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.
 23. Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.
 24. Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.
 25. Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

 26. Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.
 27. Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.
 28. Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?
 29. Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.
 30. Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.
 31. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.
 32. Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür Dilerim!
 33. Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.
 34. kız sevgiliye özür dileme mesajları paylaş
  sevgiliye resimli özür dileme mesajları indir

  Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

 35. Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.
 36. Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.
 37. Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.
 38. Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.
 39. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.
 40. Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

 41. Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.
 42. Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.
 43. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!
 44. Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?
 45. Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.
 46. Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?
 47. Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!
 48. Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.
 49. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?
 50. Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın cokiyiabi.com olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!
 51. Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

DİĞER ÖZÜR MESAJLARI

Anlamlı Özür Mesajları -Sevgiliye Etkili Özür Mesajları
Whatsapp Özür Mesajları
Sevgiliye Özür Mesajları
Özür Mesajları -Sevgiliye Özür Mesajları
Sevgiliye Anlamlı Özür Mesajları
Özür Mesajları (Yeni 2018)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here