Anasayfa » Özür mesajları » Özür Mesajları (Yeni 2018)

Özür Mesajları (Yeni 2018)

Barışma Garantili Anlamlı Özür Dileme mesajları Sözleri ,sevgiliye en anlamlı özür mesajları

ozur-dileme-sozleri-300x241

♥ Özür bir borc gibidir; fakat en zor hali.

♥ Hani bekleyecektin bir ömür boyu Hani olmayacaktın başkalarının Sen yalancı çıktın vefasız çıktın.

♥ Özür dilerim ama beni affet diye değil seni sevdiğim için ve seni unutamadığım için özür dilerim AŞKIM

♥ Kalbi kırmaya tek bir söz yeter, ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür nede bir ömür yeter:) 🙂

♥ Yapabiliyosan,özür dilemeyide bileceksinn.

♥ Seni üzdüğüm için çok özür dilerimm beni affet.

♥ Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum. senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum. sende bütün umutlar, sende bütün duygular. beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

♥ Sensiz kaldığım için özür dilerim (fatih)

sevgiliye özür mesajları tumblr
sevgilinin gönlünü alıcak özür mesajları

♥ Özür dilemek hiç birşeyi değiştirmez önemli olan hatasını anlayıp bedelini ödemek gibi bişeydir.

♥ Özür okadar basit bişeydirki özür dilerim dilemesinede ama içim deki kalbin saadece sana olan aşkı için dir ama bana kalırsa sen benimsin’dir. (salih)

♥ Yaptığım her yanlış için, seni üzdüğümiçin, sana iyi bir kardeş,arkadaş, dost olamadığım için çok üzgünüm.

♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim. 

  ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin! 

  ♥ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum. 

  ♥ Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden… 

  ♥ Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm? 

 

kız sevgiliye özür mesajları
sevgiliye resimli özür mesajları indir

♥ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

♥ Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

  ♥ Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

♥ Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

♥ Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  ♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

DİĞER ÖZÜR MESAJLARI

Anlamlı Özür Mesajları -Sevgiliye Etkili Özür Mesajları
Whatsapp Özür Mesajları
Sevgiliye Özür Mesajları
Özür Mesajları -Sevgiliye Özür Mesajları
Sevgiliye Anlamlı Özür Mesajları
Özür Mesajları (Yeni 2018)

Yorum yapın