Anasayfa » Cuma Günü Mesajları » Cuma Mesajları; Resimli, Hadisli, En güzel cuma mesajları

Cuma Mesajları; Resimli, Hadisli, En güzel cuma mesajları

En Güzel Cuma Günü Mesajları ,En anlamlı Cuma Mesajları Sözleri ,Duaları ve Yazıalrı

Müslümanların en Anlamlı Günlerinden olan Cuma günü, insanların bir birlerine aralarındaki bağları birleştirip , güçlendiririyor, bizde sizlere mübarek cuma günü mesajlarını resimli Duaları hazırladık.

Türk bayraklı cuma günü resimli mesaj
Cuma mesajları

22 Haziran Cuma Günü Mesajları

》Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. (Cum’a, 62/9) Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü yazılı resimli sözler
Cuma mesajları resimli
En güzel cuma resimleri
Hayırlı cumalar

》Allah’ım! Sen affedicisin, Kerim’sin, affı seversin, beni affet. (Tirmizî, Deavât, 84.) Cumanız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Cuma günü hadisleri
Cuma gününe özel resimli mesajlar indir

》Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. (Tirmizî, Deavât,73.) Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü twitter'da mesaj paylaş
Cuma günü resimli mesajlar twitter

》Allah’ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız mübarek olsun.

Cuma günü mesajları
Cuma mesajları

》Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cum’a 17, 18) Cumanız mübarek olsun.

Cuma mesajları kutlama resimleri
En güzel cuma kartları

》Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

》Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Hayırlı cumalar.

》Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Cumanız mübarek olsun.

》’Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem’ diyen Sevgilinin (s.a.s.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Hayırlı cumalar dilerim.

》Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cumamız mübarek olsun.

》Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin! Tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

DİĞER CUMA MESAJLARI

*Cuma kısa mesajlar
*Resimli cuma mesajları
*Cuma Hadisleri
*Cuma günü Duaları
*Hareketli Cuma Gif’leri
*Cuma gecesi Gif’leri
*Cuma Günü Resimleri
*Cuma Akşamı mesajları
*Cuma Gecesi resimleri paylaş
*Cuma Gününün Önemi

Yorum yapın