Eyvah Eyvah 2 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
131

Eyvah Eyvah 2 nerede çekildi, Eyvah Eyvah 2 filminin öyküsü,  Eyvah Eyvah 2 filmi çekim yeri neresi, Eyvah Eyvah 2 filmi hangi şehirde çekildi, Eyvah Eyvah 2 filmi konusu nedir, Eyvah Eyvah 2 oyuncu kadrosu nedir,Eyvah Eyvah 2 oyuncu kadrosu, Eyvah Eyvah 2 filminde kimler oynadı, Eyvah Eyvah 2 filmi süresi ne kadar, Eyvah Eyvah 2 filmi, Eyvah Eyvah 2, Eyvah Eyvah 2 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Eyvah Eyvah 2 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Eyvah Eyvah 2 filmi ne zaman gösterime girdi, Eyvah Eyvah 2 filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Eyvah Eyvah 2 Konusu Nedir ?

Başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak’ın paylaştığı; oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Tanju Tuncel ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı Eyvah Eyvah 2 filminde; Maceranın İstanbul ayağında Babasını bulan Hüseyin, Geyikli’ye geri döner. Babasını dedesi ve ninesinin yanına yerleştiren Hüseyin, ilk etapta olaya adapte olamaz. bu arada aklı Hala Hemşire Müjgan’dadır. Fakat Bu seferde önüne engel olarak Kasabaya yeni tayin olan doktor çıkar. Doktordan huylanan Hüseyin onu saf dışı bırakmak için türlü yollara başvurur ancak bu yolların sonu bir yere çıkmaz ve her seferinde rezil olur. En sonunda Firuzan’ın aklına bir fikir gelir ve Hüseyin kıza evlenme teklif etmek için sağlık ocağına gider. Ancak doktor yine oradadır ve Hüseyin’in hayalleri iyice yıkılır. Daha sonra Müjgan’ın ailesi Edremit’den Geyikli’ye gelir. yolda Hüseyin ile karşılaşan ailenin daha sonraki yolculukları tam bir komediye dönüşür. Hüseyin ne kadar kendini affettirmeye uğraşsa da yine dibe batar.

Eyvah Eyvah 2 Nerede Çekildi ?

Eyvah Eyvah 2 filmi Çanakkale’nin Geyikli beldesi ve Bozcaada’da çekildi.

 

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Atam Demirer

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Demet Akbağ

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Özge Borak

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Salih Kalyon

Eyvah Eyvah 2 Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ata Demirer Kimdir ?
Demet Akbağ Kimdir ?
Özge Borak Kimdir ?
Salih Kalyon Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here