Eyvah Eyvah 3 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
163

Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi, Eyvah Eyvah 3 filminin öyküsü, Eyvah Eyvah 3 filmi çekim yeri neresi,Eyvah Eyvah 3 filmi hangi şehirde çekildi, Eyvah Eyvah 3 filmi konusu nedir,Eyvah Eyvah 3 oyuncu kadrosu nedir,Eyvah Eyvah 3 oyuncu kadrosu,Eyvah Eyvah 3 filminde kimler oynadı, Eyvah Eyvah 3 filmi süresi ne kadar, Eyvah Eyvah 3 filmi, Eyvah Eyvah 3, Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Eyvah Eyvah 3 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Eyvah Eyvah 3 filmi ne zaman gösterime girdi, Eyvah Eyvah 3 filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Eyvah Eyvah 3 Konusu Nedir ?

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgân’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgân’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekânlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin’in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli’de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

 

Eyvah Eyvah 3 Nerede Çekildi ?

Eyvah Eyvah 3 filmi Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı bir sahil kasabası olan Geyikli’de çekilmiştir.

 

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Ata Demirer

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Özge Borak

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Salih Kalyon

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Demet Akbağ

Eyvah Eyvah 3 Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ata Demirer Kimdir ?
Özge Borak Kimdir ?
Demet Akbağ Kimdir ?
Salih Kalyon Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here