Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Gülen Gözler Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Gülen Gözler nerede çekildi, Gülen Gözler filminin öyküsü, Gülen Gözler filmi çekim yeri neresi,Gülen Gözler filmi hangi şehirde çekildi, Gülen Gözler filmi konusu nedir,Gülen Gözler oyuncu kadrosu nedir,Gülen Gözler oyuncu kadrosu,Gülen Gözler filminde kimler oynadı, Gülen Gözler filmi süresi ne kadar, Gülen Gözler filmi, Gülen Gözler, Gülen Gözler filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Gülen Gözler filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Gülen Gözler filmi ne zaman gösterime girdi, Gülen Gözler filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Gülen Gözler Oyuncuları

Gülen Gözler Konusu Nedir ?

Yaşar Usta, (Münir Özkul) karısı Nezaket (Adile Naşit) ve beş yetişkin kızı ile yıllar önce köyün’den İstanbul’a göç eder, Yaşar usta, erkek çocuğu olur beklentisiyle tüm kızlarına erkek ismi vermiştir. Kalabalık ailesinin geçimini sağlamak için çok çalışmakta, cimriliği ve hilekarlığı ile zengin olmuş eski arkadaşı Yunus’un inşaatları için doğramacılık yapmaktadır. Kızlarının gönül ilişkilerinin hareketliliğinden habersiz bir şekilde, onlara münasip kısmetler bulmak ister. Büyük kızı Fikret’e (Ayşen Gruda) âşık olan Vecihi (Şener Şen) sürekli olarak kapısını aşındırsa da kızını ona vermemekte direnir. Hikmet ise evin alt katındaki çırakların gözdesidir; bütün vaktini onlara oyunlar oynayarak geçirir. En düşkün olduğu kızı İsmet (Müjde Ar) Yunus’un oğlu Temel (Mahmut Hekimoğlu) ile evlenir.

 

Gülen Gözler Nerede Çekildi ?

1 Mart 1977 tarihinde vizyona giren Gülen Gözler filmi, İstanbul’un deniz kıyısında kentlerinden Yeşilköy’de çekilmiştir.

 

Gülen Gözler Oyuncuları

Münir Özkul

Gülen Gözler Oyuncuları

Şener Şen

Gülen Gözler Oyuncular

Adile Naşit

Gülen Gözler Oyuncuları

Halit Akçatepe

Gülen Gözler Nerede Çekildi ?

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Minur Özkul Kimdir ?
Adile Naşit Kimdir ?
Halit Akçatepe Kimdir ?
Şener Şen Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap