Anasayfa » Genel » Olanlar Oldu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Olanlar Oldu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Olanlar Oldu nerede çekildi, Olanlar Oldu filminin öyküsü, Olanlar Oldu filmi çekim yeri neresi,Olanlar Oldu filmi hangi şehirde çekildi, Olanlar Oldu filmi konusu nedir,Olanlar Oldu oyuncu kadrosu nedir,Olanlar Oldu oyuncu kadrosu,Olanlar Oldu filminde kimler oynadı, Olanlar Oldu filmi süresi ne kadar, Olanlar Oldu filmi, Olanlar Oldu, Olanlar Oldu filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Olanlar Oldu filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Olanlar Oldu filmi ne zaman gösterime girdi, Olanlar Oldu filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Olanlar Oldu Oyuncuları

Olanlar Oldu Konusu Nedir ?

Bir Ege kasabasında geçen hikayede, oğlunun mürvetini görmek isteyen Döndü, gelin adayı olarak kasabanın güzeli Mehtap’ı (Seda Güven) düşünürken, bir anda ünlü dizi oyuncusu Aslı’nın (Tuvana Türkay) olaylara dahil olmasıyla olanlar oluyor.

Olanlar Oldu Nerede Çekildi ?

Olanlar Oldu filminin çekimleri Ege Bölgesi’nde yer alan Seferihisar‘ın Sığacık mahallesinde gerçekleştirildi.

Olanlar Oldu Oyuncuları

Tuvana Türkay

Olanlar Oldu Oyuncuları

Ata Demirer

Olanlar Oldu Oyuncuları

Salih Kalyon

Olanlar Oldu Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ata Demirer Kimdir ?
Salih Kaloyon Kimdir ?
Tuvana Türkay Kimdir ?

Yorum yapın