Sen Çal Kapımı Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Sen Çal Kapımı Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

8 Temmuz 2020 0 Yazar:

Sen Çal Kapımı nerede çekildi, Sen Çal Kapımı filminin öyküsü, Sen Çal Kapımı filmi çekim yeri neresi,Sen Çal Kapımı filmi hangi şehirde çekildi, Sen Çal Kapımı filmi konusu nedir,Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu nedir,Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu, Sen Çal Kapımı filminde kimler oynadı, Sen Çal Kapımı filmi süresi ne kadar, Sen Çal Kapımı filmi, Sen Çal Kapımı,Sen Çal Kapımı filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Sen Çal Kapımı filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Sen Çal Kapımı filmi ne zaman gösterime girdi, Sen Çal Kapımı filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

 Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Sen Çal Kapımı Nerede Çekildi ?

 Sen Çal Kapımı Konusu  Nedir ?

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

 Sen Çal Kapımı Nerede Çekildi ?

Romantik komedi formatında FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin bölümlerinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

 Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin

Sen Çal Kapımı Oyuncuları ?

Hande Erçel

Sen Çal Kapımı Oyunucuları

Aydan Bolat

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Kerem Bursin Kimdir ?
Hande Erçel Kimdir ?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •