Anasayfa » Yeni Yıl Mesajları 2017 » Yılbaşı Mesajları (Yeniyıl 2017)

Yılbaşı Mesajları (Yeniyıl 2017)

Yılbaşı mesajları, yeniyıl kartları, anneye yılbaşı mesajı, sevgiliye yeniyıl mesajları, anneye yılbaşı mesajı ,babaya yılbaşı mesajı, kız arkadasa yeniyil mesajı,çocuklara yılbaşı mesajları ve kartlarını sizlere hazırladık.

Herkese Yeniyıl Mesajı 2017

♡ Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte neşeli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu anılar biriktirmenizi ve asla ‘keşke’ dememenizi umuyor, sizi kucaklıyorum. İyi seneler.

Sevgiliye yeniyıl mesaji;

 

♡ Sen evimin neşesi, sen sabahımın güneşi, sen yarınlarımın hayalisin. Sen yüzümdeki gülücük, kalbimdeki ritim bozukluğu. Sen hep aynı aşkla sevdiğim, mutluluğun tanımını sunduğu… Birlikte nice mutlu yıllarımız olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

♡ Sevgi dünyanın en güzel şeyi. Ve seni gördüğüm andan itibaren bana en yakışanı duyguların… Varlığına binlerce kez şükür olsun aşkım. İyi ki varsın.”

Anneye yılbaşı mesajı; 

♡ Canım annem, birlikte göreceğimiz daha nice yeni yıllara. Senin varlığın bana her zaman güç veriyor, bir tek sen ol bana bir şey olmaz. İyi ki varsın.

Babaya Yeniyıl Mesajı ;

♡ Canım babam, ailemizin reisi, evimizin direğisin. Dilerim ki daha uzun yıllarımız en güzel şekilde birlikte geçsin. Allah’tan isteğim seni başımdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.

Dosta Arkadaşa yılbaşı Mesajı;

♡ Sen benim canım dostum, yeni yılda huzurlu, başarılı ve mutlu anılar biriktirmen dileğiyle… Seni çok seviyorum.

♡ Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama o bana senin kadar değerli bir dost verdi. Sen bana kardeşten öte, en az ailem kadar sıcak oldun. Sen bana hem dost hem de sırdaş oldun. Yeni yılda dilerim ki yine yanımda, yine benimle olursun. Bolca mutluluk ve sevinç hep yanı başında olsun… İyi seneler

Eşe Yılbaşı mesajı, 

♡ Ömrümüzden yıllar birer birer eksilirken ben seni tanımış olmanın, seni hayatıma katmış olmanın mutluluğu içerisindeyim. Yaşlanmaya başlarken seninle çocuklaşmanın, seninle farklı dünyalara dalmanın ve tüm sıkıntılardan uzaklaşmanın sevinci içerisindeyim. Beni uzaklarda arama, elini kalbine koy bak onun en derinindeyim… Mutlu yıllar her şeyim

Çocuklara Yeniyıl Mesajı; 

♡ Bir seneyi daha sizlerle birlikte geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyim, Allah bana ömür verdikçe ne olursa olsun her yeni başlangıcınızda ellerinizi tutan ben olacağım. Sizin gibi çocuklarım olduğu için çok şanslıyım. Mutlu yıllar!

Kız Arkadaşa Yeniyıl Mesajı 

♡ Bir yıl daha düştü takvimlerden, bir kez daha yenildik zamana… Bir kez daha fark ettik durduramayacağımızı zamanı. Bir kez daha anladık kayıp zamanlarımızın anlamsızlığını… Ama yeni yıla başlamaya hazırız içimizde büyük coşku, taptaze umutlarla… Hep aklımdasın canım dostum, nice mutlu yıllara.

İNGİLİZCE YENİYIL MESAJLARI 

♡ Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!”

♡ Geleceğinizi her geçen gün önceki güne göre daha güzel yaratın, istediğiniz gibi mutlu olun! İyi yıllar!”

♡ Better years, all together, hand in hand HAPPY NEW YEAR!”

♡ Daha iyi yıllara, hep birlikte, el ele MUTLU YILLAR!//cokiyiabi.com/yilbasi-mesajlari-yeniyil-2017/

RESİMLİ YILBAŞI KARTLARI 

DİĞER YENİ YIL MESAJLARI

* Etkileyici yeni yıl mesajları *Yeni yıl mesajı ingilizce türkçe *Hareketli yeni yıl mesajları ,gif ,Resim  *Hareketli Yeni Yıl Gifleri  *2017 yeni yıl mesajları,yılbaşı mesajları *2017 yeni yıl HD Resimler  *Yılbaşı mesajları En güzelleri *Yılbaşı Kartı Nasıl Yapılır   *2017 İngilizce Yeni Yıl Resimleri (happy birthday )  *Yılbaşı Mesajları 2017 *Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları Resimleri * 2017 komik Yıl başı Mesajları Resimleri

Yorum yapın