Ana Sayfa MESAJLAR Cuma Günü Mesajları Cuma Mesajları Resimli Yeni 2019

Cuma Mesajları Resimli Yeni 2019

Author

Date

Category

Yarın mübarek Cuma günü ;Cuma gününe özel en güzel Cuma mesajlarını ,cuma dualarını ,resimli cuma mesajları nı hazırladık tüm müslüman kardeşlerimizin cuması mübarek olsun hayırlı nurlu cumalar.

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. (Cum’a, 62/9) Cumanız mübarek olsun.

Cuma mesajları yazılı
Hayırlı cumalar

Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 

Cuma günü mesajları 2020
Cuma günü mesajları

Güncel Resimli Cuma mesajları
Anlamlı cuma mesajları 2020

Hayırlı cumalar
En güzel resimli cuma mesajları

Anlamli cuma mesajları
En güzel resimli cuma mesajları 2020

Cuma mesajları yeni
Cuma günü duaları resimli

Anlamlı cuma mesajı
Güzel cuma mesajları

Hayırlı cumalar
Cuma günü duası

Cuma mesajları paylaş

Anlamlı cuma mesajı
Hayırlı cumalar

Cuma mesajları özel

Cuma mesajları fotolar
Mevlana cuma mesajı

Cuma mesajları
Cumanız mübarek olsun

Cuma günü mesajları indir
Resimli camili cuma mesajları

Cuma günü ayetleri

Papatyalı cuma mesajları
Cumanız mübarek olsun

Cumanız mübarek olsun
Resimli cuma mesajı

Cuma mesajı görseller
Hayırlı cumalar

Cuma günü mesajları farklı
Cuma günü mesajları indir

Cuma duaları
Yeni cuma mesajları 2019

En yeni guzel cuma mesajı
Cuma duaları 2019

Cuma günü kutlama mesajları
Cumanız mübarek olsun resimli mesajlar

Aşkıma cuma mesajları
Resimli cuma mesajı sevgiliye

Cuma günü duası
4 ocak 2019 cuma mesajları

Nurlu cuma mesajları
Hayırlı cumalar Resimli

Cuma sms
Camili cuma mesajları

Cuma gününüz mübarek olsun
Cuma mesajları

Cuma Duaları Hadisleri

Allah’ım! Sen affedicisin, Kerim’sin, affı seversin, beni affet. (Tirmizî, Deavât, 84.) Cumanız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. (Tirmizî, Deavât,73.) Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız mübarek olsun.

Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cum’a 17, 18) Cumanız mübarek olsun.

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Allah’ım! Aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Amin! Cumanız mübarek olsun.

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle. Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i Şehadet söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimize af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın İnşallah. Hayırlı cumalar.

DİĞER CUMA GÜNÜ MESAJLARI

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

14 15 15 17 18 19 20 21 22 23

24 25

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

CodyCross Cevapları Mevsimler Grup 70 Bulamaca 5 (Kelime Bulmaca Oyunu)

Codycross Cevapları, Codycross Mevsimler cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup cevapları, Codycross Mevsimler 5.Bulmaca cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup 5.Bulmaca Cevapları Son zamanlarda codycross gibi oyunların...

CodyCross Cevapları Mevsimler Grup 70 Bulamaca 4 (Kelime Bulmaca Oyunu)

Codycross Cevapları, Codycross Mevsimler cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup cevapları, Codycross Mevsimler 4.Bulmaca cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup 4.Bulmaca Cevapları Son zamanlarda codycross gibi oyunların...

CodyCross Cevapları Mevsimler Grup 70 Bulamaca 3 (Kelime Bulmaca Oyunu)

Codycross Cevapları, Codycross Mevsimler cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup cevapları, Codycross Mevsimler 3.Bulmaca cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup 3.Bulmaca Cevapları Son zamanlarda codycross gibi oyunların...

CodyCross Cevapları Mevsimler Grup 70 Bulamaca 2 (Kelime Bulmaca Oyunu)

Codycross Cevapları, Codycross Mevsimler cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup cevapları, Codycross Mevsimler 2.Bulmaca cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup 2.Bulmaca Cevapları Son zamanlarda codycross gibi oyunların...

CodyCross Cevapları Mevsimler Grup 70 Bulamaca 1 (Kelime Bulmaca Oyunu)

Codycross Cevapları, Codycross Mevsimler cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup cevapları, Codycross Mevsimler 1.Bulmaca cevapları, Codycross Mevsimler 70. Grup 1.Bulmaca Cevapları Son zamanlarda codycross gibi oyunların...

Son Yorumlar