Cuma Mesajları Resimli Yeni 2019

0

Yarın mübarek Cuma günü ;Cuma gününe özel en güzel Cuma mesajlarını ,cuma dualarını ,resimli cuma mesajları nı hazırladık tüm müslüman kardeşlerimizin cuması mübarek olsun hayırlı nurlu cumalar.

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. (Cum’a, 62/9) Cumanız mübarek olsun.

Anlamlı cuma mesajı

Hayırlı cumalar

Cuma mesajları özel

Cuma mesajları fotolar

Mevlana cuma mesajı

Cuma mesajları

Cumanız mübarek olsun

Cuma günü mesajları indir

Resimli camili cuma mesajları

Cuma günü ayetleri

Papatyalı cuma mesajları

Cumanız mübarek olsun

Cumanız mübarek olsun

Resimli cuma mesajı

Cuma mesajı görseller

Hayırlı cumalar

Cuma günü mesajları farklı

Cuma günü mesajları indir

Cuma duaları

Yeni cuma mesajları 2019

En yeni guzel cuma mesajı

Cuma duaları 2019

Cuma günü kutlama mesajları

Cumanız mübarek olsun resimli mesajlar

Aşkıma cuma mesajları

Resimli cuma mesajı sevgiliye

Cuma günü duası

4 ocak 2019 cuma mesajları

Nurlu cuma mesajları

Hayırlı cumalar Resimli

Cuma sms

Camili cuma mesajları

Cuma gününüz mübarek olsun

Cuma mesajları

Cuma Duaları Hadisleri

Allah’ım! Sen affedicisin, Kerim’sin, affı seversin, beni affet. (Tirmizî, Deavât, 84.) Cumanız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. (Tirmizî, Deavât,73.) Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız mübarek olsun.

Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cum’a 17, 18) Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Allah’ım! Aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Amin! Cumanız mübarek olsun.

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle. Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i Şehadet söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimize af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın İnşallah. Hayırlı cumalar.

DİĞER CUMA GÜNÜ MESAJLARI

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

14 15 15 17 18 19 20 21 22 23

24 25

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.