Anasayfa » Genel » Elimiz Mahkum Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Elimiz Mahkum Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Elimiz Mahkum nerede çekildi, Elimiz Mahkum filminin öyküsü, Elimiz Mahkum filmi çekim yeri neresi,Elimiz Mahkum filmi hangi şehirde çekildi, Elimiz Mahkum filmi konusu nedir,Elimiz Mahkum oyuncu kadrosu nedir,Elimiz Mahkum oyuncu kadrosu,Elimiz Mahkum filminde kimler oynadı, Elimiz Mahkum filmi süresi ne kadar,Elimiz Mahkum filmi, Elimiz Mahkum, Elimiz Mahkum filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Elimiz Mahkum filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Elimiz Mahkum filmi ne zaman gösterime girdi, Elimiz Mahkum filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Elimiz Mahkum Nerede Çekildi ?

Elimiz Mahkum Konusu Nedir ?

Orhan özel bir ithalat ihracat şirketinde çalışmaktadır ve bekardır. Ortağı Kadir, evli ve iki çocuk babasıdır. Orhan, ortağı Kadir’in öldürülmesiyle birlikte suçlu durumuna düşer ve müebbet ceza alıp hapishaneye girer. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamayan Orhan, bulunduğu durum içerisinde ölüm ile burun buruna gelirken tesadüfen Nil’le tanışır. Nil, bekar ve oyunculuk ajansında çalışmaktadır. Ünlü olmaya hevesli bir kadındır fakat aldığı işler nedeniyle bir türlü üne kavuşamamıştır. Orhan, Nil’le tanıştığı gün bu hapishaneden kurtulur fakat başı daha büyük belaya girer. Bu sefer yanında hem bir kadın vardır hem de olayları yavaş yavaş hatırlamaya, suçsuz olduğunu idrak etmeye başlamıştır. Kendini büyük bir yalanın içinde bulan Orhan, suçsuzluğunu kanıtlama yolunda enteresan olaylarla karşılaşacaktır. Gerçeğe yaklaştığı her adımda nasıl bir oyunun içinde olduğunun farkına varacaktır.

 

Elimiz Mahkum Nerede Çekildi ?

Elimiz Mahkum filminin sahneleri İstanbul’da çekildi.

 

Elimiz Mahkum Oyuncuları

Melis Babadağ

Elimiz Mahkum Oyuncuları

İlker Kızmaz

Elimiz Mahkum Oyuncuları

Ferdi Sancar

Elimiz Mahkum Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;
Melis Babadağ Kimdir ?
İlker Kızmaz Kimdir ?

Yorum yapın