Anasayfa » Genel » Oflu Hocanın Şifresi 2 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Oflu Hocanın Şifresi 2 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Oflu Hocanın Şifresi 2 nerede çekildi, Oflu Hocanın Şifresi 2 filminin öyküsü, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi çekim yeri neresi,Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi hangi şehirde çekildi, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi konusu nedir,Oflu Hocanın Şifresi 2 oyuncu kadrosu nedir,Oflu Hocanın Şifresi 2 oyuncu kadrosu,Oflu Hocanın Şifresi 2 filminde kimler oynadı, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi süresi ne kadar,Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi, Oflu Hocanın Şifresi 2, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi ne zaman gösterime girdi, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Oflu Hocanın Şifresi 2 Oyuncular

Oflu Hocanın Şifresi 2 Konusu Nedir ?

Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hâlâ Oflu’ya öfkelidir. Oflu Hoca yüzünden hem itibar hem para kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verirler. Ama Nur’u kaçırayım derken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar ve işler tamamen karışır.

 

Oflu Hocanın Şifresi 2 Nerede Çekildi ?

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 filmi Trabzon’da çekildi

 

Oflu Hocanın Şifresi 2 Oyuncuları

Çetin Altay

Oflu Hocanın Şifresi 2 Oyuncuları

Ahmet Varlı

Oflu Hocanın Şifresi 2 Oyuncuları

Köksal Engür

Oflu Hocanın Şifresi 2 Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Çetin Altay Kimdir ?
Köksal Engür Kimdir ?

Yorum yapın