Anasayfa » Genel » Oflu Hocanın Şifresi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Oflu Hocanın Şifresi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Oflu Hocanın Şifresi nerede çekildi, Oflu Hocanın Şifresi filminin öyküsü, Oflu Hocanın Şifresi filmi çekim yeri neresi,Oflu Hocanın Şifresi filmi hangi şehirde çekildi, Oflu Hocanın Şifresi filmi konusu nedir,Oflu Hocanın Şifresi oyuncu kadrosu nedir,Oflu Hocanın Şifresi oyuncu kadrosu, Oflu Hocanın Şifresi filminde kimler oynadı, Oflu Hocanın Şifresi filmi süresi ne kadar, Oflu Hocanın Şifresi filmi, Oflu Hocanın Şifresi,Oflu Hocanın Şifresi filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Oflu Hocanın Şifresi filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Oflu Hocanın Şifresi filmi ne zaman gösterime girdi, Oflu Hocanın Şifresi filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Oflu Hocanın Şifresi Oyuncuları

Oflu Hocanın Şifresi Konusu Nedir ?

Daha önce Sümela’nın Şifresi filmine imza atan Adem Kılıç’ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi, yerel bir futbol takımı olan Doğanspor’un yeni başkanınlık seçimleri için iki aday arasında gelişen eğlenceli rekabeti konu ediniyor. Oflu Hoca’nın günleri karmaşayla geçmektedir. Yerel bir kanalın programında çıkar, fırında çalışır ve babasıyla başı sürekli derde gider. Gençliğinde yer aldığı Doğanspor futbol kulübünde yaşanan son gelişmeler de işlerin tuzu biberi olur. Oflu Hoca ve diğerlerine göre kulübün yeni başkanı olmak isteyen Müeahhit Ahmet bu koltuk için uygun isim değildir. Bu nedenle Oflu Hoca da başkanlık için adaylığını koymak zorunda kalır ve aralarında esaslı bir rekabet başlar.

 

Oflu Hocanın Şifresi Nerede Çekildi ?

Oflu Hoca’nın çekimleri Lüleburgaz da gerçekleşmiştir.

 

Oflu Hocanın Şifresi Oyuncuları

Çetin Altay

Oflu Hocanın Şifresi Oyuncuları

Ahmet Varlı

Oflu Hocanın Şifresi Oyuncuları

Köksal Engür

Oflu Hocanın Şifresi Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Çetin Altay Kimdir ?
Köksal Engür Kimdir ?

Yorum yapın